1. אביזרי מין והמוצרים הנמכרים ביותר בחנות ובאתר

  כחנות המובילה לאביזרי מין בישראל שמנו לעצמנו למטרה להוביל ולפתח את שוק אביזרי המין בארץ. זוהי רשימת אביזרי המין הנמכרים ביותר בחנות ובאתר בשבועיים האחרונים. אם חיפשתם השראה או שסתם מעניין אתכם מה אנשים קונים בדרך כלל, תוכלו למצוא בדף זה את עשרת המוצרים הכי נמכרים ב 14 הימים האחרונים. הרשימה כוללת את האביזרים אשר נמכרו הכי הרבה בחנות שלנו שבדיזנגוף סנטר וגם באתר האינטרנט שלנו.
  הרשימה התעדכנה לאחרונה בתאריך  29/04/2017

  1. Best Seller Ranking up Arrow (12)
   פאג אנאלי עשוי סיליקון במבנה אנטומי The Cork
   פלאג אנאלי סיליקון The Cork
   פלאג סיליקון מעוצב עשוי סיליקון גמיש עם בסיס צר שיאפשר לכם להשאיר את הפלאג לתקופות ממושכות יותר. זהו פלאג אנאלי נוח מאוד שתוכנן עבור מתחילים ועבור מי שרוצה פלאג עדין שאפשר פשוט להחדיר ולהשאיר. בסיס הפלאג בנוי כך שיתאים כמה שיותר לקימורים הטבעיים של הגוף. כאשר משתמשים בפלאג אנאלי לאורך מספר שעות מומלץ להשתמש בנוזל סיכה על בסיס מים ולוודא סיכוך מתאים ובכמות מספקת. פירוט מידות: קטן - קוטר מירבי: 2.6 ס"מ אורך מירבי: 10 ס"מ בינוני - קוטר מירבי: 3.25 ס"מ אורך: 12.5 ס"מ
  2. Best Seller Down Arrow (9)
   נוזל סיכה על בסיס מים חומר סיכה ID Glide
   נוזל סיכה על בסיס מים ID
   נוזל סיכה על בסיס מים מתאים לשימוש וגינאלי ואנאלי ובשילוב עם כל צעצועי המין. חומר סיכה זה מיוצר בארה"ב ע"י חברת ID והוא בטוח לשימוש, אינו נדבק ואינו מכתים. נוזלי סיכה על בסיס מים נספגים מהר יחסית בעור לא נשארים דביקים ואינם מכתימים את המצעים. חיסכו מעצמכם נזקים רפואיים, אל תשתמשו לעולם בשמן כאשר מדובר במין וגינאלי. השמן אינו ניתן לשטיפה וסופח אליו לכלוך וחיידקים. נוזל סיכה על בסיס מים הוא נוזל הסיכה המומלץ לכל סוגי השימוש. חומרי סיכה המיוצרים ע"י חברת ID מיוצרים בארה"ב ומיובאים לישראל באישור ופיקוח של משרד הבריאות.
  3. Best Seller Down Arrow (5)
   נוזל סיכה על בסיס סיליקון ID Millenium
   נוזל סיכה על בסיס סיליקון ID
   נוזל סיכה מבוסס סיליקון בבקבוק לחיץ. נוזל סיכה על בסיס סיליקון הוא נוזל מעולה למין אנאלי מכיוון שהוא אינו נספג מהר בעור ואינו הופך לצמיגי. מרקמו של נוזל הסיכה הוא חלק ומאפשר פעילות אנאלית אינטנסיבית ומהנה. חומרי סיכה מבוססי סיליקון פחות מתאימים לפעילות מינית וגינאלית כיוון שקשה יותר לשטוף אותם מפנים הנרתיק. נוזל זה בטוח לשימוש עם קונדומי לייטקס אך אינו מתאים לשימוש בשילוב אביזרי מין אשר עשויים מסיליקון.
  4. Best Seller Down Arrow (11)
   סמארט בולס כדורים וגינאליים מתקדמים Fun Factory Smart Balls
   סמארט בולס כפולים
   הכדורים הוגינאלים של פאן פאקטורי עוצבו במיוחד לצורך חיזק שרירי רצפת האגן. מספר דקות אימון ביום יבטיחו לך אורגזמות מדהימות. הכדורים עטופים בסיליקון האיכותי של פאן פאקטורי ועוצבו בצורה מושלמת .מבחינה אנטומית. המשקולות היעילות שבגוף הכדורים יבטיחו לך אפקטיביות גם מבלי להרגיש שהם נמצאים בתוכך, אפילו תוך כדי פעילות יומיומית רגילה. שימוש קבוע בכדורים יבטיח לך ולבן הזוג חיי מין משופרים.
  5. Best Seller Ranking up Arrow (9)
   פלאג סיליקון קטן עם אבן תכשיט צבעונית
   פלאג סיליקון קטן עם אבן תכשיט
   פלאג סיליקון איכותי עם אבן תכשיט בבסיסו. זהו פלאג מעולה למתחילים או למי שרוצה משהו קצת יותר קינקי ומעניין. לפלאג זה יש בסיס גמיש והוא מאוד נוח להחדרה.
  6. Best Seller Ranking up Arrow (8)
   ביצת רטט POWER BULLET עם שלושה מצבי רטט
   ביצת רטט POWER BULLET
   ביצת רטט קטנה ועוצמתית בעלת גוף חלק לאחיזה נעימה ונוחה. לביצת רטט זו 3 עוצמות רטט אשר ניתן לבחור בפעולת לחיצה פשוטה. תוכלי להשתמש בויברטור קומפקטי זה לצורך גרוי של הדגדגן או עיסוי אינטנסיבי של הפטמות.
  7. Best Seller Down Arrow (4)
   מיני פול פאן פאקטורי SmartVibe
   מיני פול פאן פאקטורי
   המיני פול מסדרת הסמארט-וייבס של פאן פאקטורי הגרמנית הוא מוצר נפלא לגרוי חיצוני אצל מתחילות ולגרוי של נקודת הג'י.  מיני פול בגרסה זו מופעל על ידי סוללות ועמיד לחלוטין למים. למי מכן שאוהבת לשלוט בעוצמת הרטט ובמקב תמצאו שלמיני פול יש 6 מהירויות רטט שונות ו6 מקצבים לבחירה. כמו שאר מוצרי החברה, גם ויברטור קומפקטי זה מיוצר בגרמניה מהסיליקון האיכותי ביותר ובאיכות בניה מרשימה.
  8. Best Seller Ranking up Arrow (3)
   פלאג אנאלי רוטט עשוי סיליקון
   פלאג אנאלי סיליקון רוטט
   פלאג אנאלי בעל עיצוב צר, מעולה למתחילים שגם רוצים להינות מתחושת רטט עוצמתית ונעימה. זהו פלאג בגודל סביר ובסיס צר כך שהוא מאוד נוח לשימוש גם תוך כדי קיום יחסי מין. בבסיס הפלאג ממוקם מנגנון רטט בעל עוצמה אחת וכפתור לחיצה פשוט. את הפלאג יש להחדיר בזהירות ובשימוש בנוזל סיכה איכותי על בסיס מים.
  9. Best Seller Ranking up Arrow (3)
   רוקט פוקט עוצמתי מבית Lovers Premium
   רוקט פוקט Lovers Premium
   זהו רוקט פוקט בעיצוב קלאסי עם 4 ראשים מתחלפים. רוקט פוקט זה הוא בעל מבנה איכותי ועוצמת רטט חזקה. זהו ויברטור נפלא לגרוי חיצוני אינטנסיבי של הדגדגן ושגם קל לקחת איתך לכל מקום. הרוקט פוקט קיבל את שמו מכיוון שהוא קומפקטי ומעוצב בצורה של טיל (רוקט). פוקט רוקט זה מגיע באריזת קרטון יפה ומתאים גם כמתנה.
  10. Best Seller Ranking up Arrow (9)
   כבל טעינה מגנטי למוצרי פאן פאקטורי
   כבל טעינה מגנטי פאן פאקטורי
   כבל טעינה חלופי לכל מוצרי פאן פאקטורי הנטענים. זהו כבל טעינה מקורי בעל חיבור USB וראש מגנטי אשר נצמד למוצרי החברה ומאפשר לטעון אותם מכל שקע USB סטנדרטי. הכבל מתאים גם למוצרי החברה אשר בעבר סופקו עם מטען מגנטי אשר מתחבר לשקע החשמל.