1. הבלוג של פאן סטאף

  הבלוג של פאן סטאף הוא המקום בו אנו מנסים להפיג קצת את המתח ולשבור מספר מיתוסים הנוגעים לכל הנושא של אביזרי מין, בכתבות שנפרסם ננסה לחלוק עמכם מידע וסיפורים הקשורים לעולם אביזרי המין וגם קצת להפיג לכם את השיעמום.
  1. מדהים מספר הפעמים ששמענו מלקוחה או לקוח את המשפט "אני בטח נשמעת מזה סוטה?" אבל כאשר אנו מתחילים לדבר, מהר מאוד הם מתחילים להבין שאין שום רע בלעשות מה שהם אוהבים ועושה להם טוב כל עוד זה נעשה בביתם הפרטי ובהסכמה של שני הצדדים.

   קרא עוד »

  2. הויברטור של Eymalis הוא ללא ספק אחד החידושים המרעננים שבהם נתקלנו לאחרונה. הויברטור אשר הושק בהאנובר באוקטובר 2012 הוא  מוצר חדשני אשר משלב בין ויברטור צרפתי אלגנטי לבין מכשיר אלקטרו סקס עדין ויעיל.

   קרא עוד »

  3. טבעות הרטט הן אביזר המין הזוגי הפופולארי ביותר. הן לא מאיימות בצורתן ומאפשרות לכם להוסיף ריגוש ועניין ליחסי המין שלכם ללא מאמץ מיוחד. בפוסט זה נסביר לכם כיצד להשתמש בצורה נכונה בטבעות הרטט וננסה לעזור לכם לבחור טבעת שמתאימה לכם.

   קרא עוד »

  4. פלאגים אנאלים או בשמם הלועזי באט פלאגס הם אחד המוצרים האנאליים הפופולארים והשימושיים ביותר. לפלאגים יש שני תפקידים עיקריים ובשימוש נכון ניתן להפיק מהם הנאה צרופה.

   קרא עוד »

  5. כמו בכל שנה, נסענו לבקר בתערוכה השנתית שמתקיימת בגרמניה. כיום קימות שתי תערוכות גדולות במועדים סמוכים, כאשר אחת התערוכות מתמקדת בבעלי עסקים בלבד והשניה גם בצרכנים.

   לאחר שהתאוששנו קצת נספר לכם קצת על החוויות שלנו בתערוכה המקצועית יותר.

   קרא עוד »

  6. נוזלי סיכה הם מוצר יסוד, לא רק מי שמשתמש באביזרי מין צורך נוזלי סיכה. כיום ניתן להשיג בארץ נוזלי סיכה מובחרים מסוגים שונים אשר עברו בדיקה ואישור של משרד הבריאות ושניתן ומומלץ להשתמש בהם על בסיס קבוע. בפוסט זה אנסה לשפוך קצת אור על ההבדלים בין נוזלי הסיכה השונים והשימוש שלהם.

   קרא עוד »

  7. אחד המצבים השכיחים בחנות שלנו הוא שנכנסת לקוחה ומבקשת אזיקים (כן זה יכול להפתיע אבל לרוב אלו נשים שקונות אזיקים ). עכשיו, נכון שאם כבר לקנות אזיקים אז החנות שלנו היא המקום הנכון לעשות זאת ונכון שצריך לכבד את רצון הלקוח, אבל רב הסיכוי שהלקוח במקרה זה לא ממש מכיר ויודע מה הסיכונים שטמונים בקשירות בכלל ובשימוש באזיקי מתכת בפרט.
   במאמר זה אנסה להסביר קצת על האביזרים השונים שמשמשים לקשירה אירוטיות ולעזור לכם בצעדים הראשונים כדי להפוך את החוויה למענגת ביותר.

   קרא עוד »

  8. בעולם של היום כאשר האינטרנט שולט בעולם הפרסום והקניות, נוספה לנו דילמה חדשה, האם קניית אביזרי מין ברשת היא ההחלטה הטובה ביותר? או שמה עדיף לרכוש בחנות פיזית. ננסה לגעת במספר נקודות ולעזור לכם לעשות את ההחלטה הנכונה עבורכם.

   קרא עוד »

  9. כתבה זו מוקדשת לכל מי שהמחשבה לנסות מין אנאלי עברה בראשו אך לא ידע מהיכן להתחיל. בכתבה זו ננסה להסביר מהם השלבים המקדימים למין אנאלי ומה נכון ולא נכון לעשות. לא נכנס להסברים אנטומיים מעמיקים של גוף הגבר או האשה, אך ננסה לתת לכם את הכלים הדרושים כדי להתנסות.

   קרא עוד »

  10. מסיבת הרווקות הפכה לעניין שבשגרה, עבור חלק מכן היא תסתיים במפגש חברתי קצר וסולידי בבית קפה ועבור השאר?

   קרא עוד »

  11. הוראות שימוש לאחד המוצרים הפופולארים שלנו - הCB6000 חגורת הצניעות לגבר המודרני אשר נמצאת בשימוש ע"י עשרות אלפי אנשים ברחבי העולם.

   קרא עוד »

  12. כחלק מהפירסומים בבלוג, נסקור מדי פעם גם מוצרים שתפסו את עיננו (וגם איברים אחרים בגוף )

   הפעם נסקור מוצר חדש בעיצוב כחול לבן שמשאיר הרבה מקום לדמיון וגם מעלה את הרף עבור שאר היצרנים.

   קרא עוד »

  13. האם אתם הולכים למיטה רק כאשר אתם עייפים? האם כאשר אתם במיטה כל מה שאתם חושבים עליו הוא להרדם? או שעברה מחשבה בראשכם לקרוע את הבגדים מעל השותף\שותפה שלכם ולעשות סקס מטורף? אם אתם שייכים לאותם אנשים שחדר המיטות מסמל בשבילו רק שינה אז יש לנו מספר עיצות שיכולות לעזור לכם.

   קרא עוד »

  14. ישנם מאות, אם לא אלפי אביזרי וצעצועי מין שונים זמינים למכירה בכל חנויות הסקס. המבחר עצום ויכול לבלבל גם את המנוסים שביננו, בכתבה זו ננסה לשפוך קצת אור על עולם אביזרי המין, כך שתוכלו לבצע את הבחירה הנכונה כאשר תחליטו שגם אתם רוצים

   קרא עוד »