1. קצת עלינו ועל חווית הקניות בפאן סטאף


  תמונה של פאן סטאף חנות אביזרי מיןפאן סטאף הינה חנות משפחתית שהוקמה בשנת 2009 מתוך הרצון להעניק חוויה שונה ושינוי תפיסתי של תחום אביזרי המין בארץ תוך הענקת חווית קניה נעימה בחלל נעים ובאוירה מקצועית.
  כמי שמכירים את התחום כמות שהוא התפתח מעבר לים, החלטנו ליצור מקום משלנו בעל אווירה פתוחה ונעימה, שיאפשר לקהל לקוחותנו להינות ממגוון רחב ואיכותי של אביזרים אשר נבחרים בקפידה ומיובאים על ידנו. בין המותגים אשר אנו מייבאים ניתן למצוא את מוצרי Fun Factory, Shots Media, Rocks-Off, SportsSheets, We-Vibe, Palm-Power, Screaming-O, California-Exotics ועוד...

  מתוך אמונה שאת רוב המוצרים צריך לחוש ולראות לפני הרכישה, החלטנו להקים חנות פיזית נגישה בלב ליבה של העיר תל אביב, במטרה להעניק ללקוח את האפשרות לראות את המוצרים השונים להתייעץ ולהבין על מנת שיוכל לרכוש מוצר אשר עונה על צרכיו.

  ככל שעברו השנים, תחום אביזרי המין והטכנולוגיות שהתפתחו סביבו גם שינו
  את אופן התפיסה של אנשים לגבי התחום.
  החנויות כבר לא נחבאות באיזורי תעשיה נידחים, והפתיחות מאפשרת לייצר לייבא
  ולמכור מוצרים באיכות גבוהה לקהל קונים שלא מתפשר.

  תמונה של אביזרים למסיבת רווקות בפאן סטאף המטרה שלנו היא לאחד מגוון רחב של אביזרים תחת קורת גג אחת, כדי לתת מענה הולם לכל פנטזיה שתהיה לכם.

  הביקור בחנות לאביזרי מין הוא חוויה שאנו מאמינים שמחזקת את הזוגיות ומפתחת את הקשר,ואם עד היום לא עשיתם את זה, אז כנראה שאתם לא יודעים מה אתם מפסידים.

  אנו עושים כל מאמץ להביא לכם מוצרים במחירים הוגנים, אך יחד עם זאת לא תמצאו אצלנו מוצרים מאיכות ירודה וזיופים סיניים.
  כל המוצרים הנמכרים בחנות נמכרים באחריות, ונשמח לעמוד לשירותכם בכל בעיה ולתת לכם את השירות הטוב ביותר.

  הביקורת שלכם מאוד חשובה לנו, גם לגבי השירות וגם לגבי המוצרים, ועוזרת לנו לשפר ולהשתפר.

  השרתים שלנו משתמשים ב100% אנרגיה ירוקה כעסק שדוגל בשמירה על איכות הסביבה ובנסיון להגברת השימוש במקורות אנרגיה לא מזהמים קיבלנו החלטה לארח את מערכות המחשוב שלנו אצל ספק תשתית אשר 100% ממקורות האנרגיה בהם הוא משתמש הם מקורות ירוקים אשר מפיקים חשמל תוך שימוש בתחנות הידראוליות.

  משלוחים: עקב הדרישה הגבוהה איפשרנו ללקוחותינו להזמין גם דרך אתר האינטרנט שלנו. אנו עדיין ממליצים לבוא ולהתרשם מהמוצרים באופן אישי. אך נשמח גם לשרתכם דרך האתר. אנו משתדלים לעדכן את תאור המוצרים בצורה המדוייקת ביותר ונשמח להערות והארות שלכם. המוצרים נשלחים באמצעות רשות הדואר בדואר רשום או על ידי שליח על פי בחירתכם. האריזות בהן אנו משתמשים הן ללא זיהוי של החנות על מנת להעניק לכם שירות דיסקרטי ככל האפשר.

  תשלום: התשלום באתר מתבצע באמצעות כרטיס אשראי בטופס מאובטח ומאושר לשימוש ע"י חברות האשראי. תוכלו לבחור גם באפשרות של תשלום באמצעות חשבון PayPal או במסירת פרטי כרטיס אשראי בטלפון. כאשר הנכם משלמים באמצעות כרטיס אשראי באתר תוכלו גם לבחור באפשרות של חלוקה לתשלומים ללא ריבית.

  החזרות: עקב הרגישות שבאופי המוצרים שאנו מוכרים החזרת מוצרים תתאפשר עד 14 יום ממועד הרכישה בהצגת חשבונית ואך ורק כאשר אריזת המוצר לא נפתחה. לא תתאפשר החזרה של נוזלי סיכה, קונדומים מחסומי פה ומוצרים רגישים אחרים

  נשמח לראותכם,
  אנדראה ואסף